Zadzwoń
Zakład Pogrzebowy Mirander
40-389 Katowice ul. Lwowska 5
Telefony:
601 53 23 27
32 256 99 65
602 497 443
Close
40-389 Katowice ul. Lwowska 5
Telefony: 601 53 23 27 | 32 256 99 65 | 602 497 443 biuro@mirander.com.pl
pon-pt 8:00 - 15:00, sb 8:00 - 12:00
John Doe

John Doe

Manager

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Key features of

Beacon Funeral Home

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod
tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim
veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod
tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

  • Modern facilities with seating for 200
  • Lounge for private, intimate gatherings
  • Visitation Rooms
  • Reception Rooms
  • Ample parking

what our families say

SZANOWNY PANIE ALEKSANDRZE, CHCIAŁBYM PANU SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ ZA SPRAWNE I BEZPROBLEMOWE ZAŁATWIENIE POCHOWKU MOJEJ CIOCI Ś.P. ANIELI P. JA NIESTETY NIE MOGŁEM OSOBIŚCIE UCZESTNICZYĆ W POGRZEBIE ZE WZGLĘDU NA OBECNA SYTUACJE, ALE ZNAJOMI, KTÓRZY MOGLI BYĆ OBECNI, ZRELACJONOWALI MI JEGO PRZEBIEG, PRZESYŁAJĄC TAKŻE KILKA ZDJĘĆ ZROBIONYCH KOMÓRKĄ. JESTEM BARDZO ZADOWOLONY NA MOŻLIWOŚCI W OBECNYM “BAŁAGANIE” COVIDOWYM Z PRZEBIEGU POCHOWKU MOJEJ CIOCI ORAZ Z ZAŁATWIENIA WSZYSTKICH SPRAW Z NIM ZWIĄZANYCH.PRZEZ PAŃSKĄ FIRMĘ. JESZCZE RAZ BARDZO DZIEKUJE.

Częścią uzyskanego wsparcia, w czasie odchodzenia mojej mamy, było polecenie przez dom opieki firmy pogrzebowej Mirander, która swoją życzliwością, chęcią pomocy sprawiła, że i ta część odchodzenia mamy była taka, że mogłam skupić się na niej, a nie na formalnościach. Napisałam, że to firma sprawiła, ale powinnam napisać, że to jej właściciel pan Aleksander Biernacki, który jest sercem tego, co pomaga w trudnych chwilach. Mogę go gorąco polecić rodzinom w podobnej sytuacji, szczególnie tym, które z daleka muszą się zająć bliskimi po śmierci.

Bardzo serdecznie dziekuję za pomoc z organizacją pogrzebu mojego taty. Bardzo jestem wdzięczna za profesjonalne usługi, pomoc z formalnościami, serdeczne podejście oraz porady. Przyjechałam do Polski trochę zagubiona, nie mając pojęcia od czego zaczać i Mirander był świetny.

Katarzyna N.-F.